1 червня – Всесвітній день молока

День молока став всесвітньо відзначеною подією 1 червня 2001 р. 
Глобальне святкування, загалом, можна віднести до ООН. Зокрема, ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація) ООН відповідає за організацію та маркетинг Всесвітнього дня молока по всій земній кулі. 

Більше двох десятиліть тому ФАО запропонувала Всесвітній день молока, щоб визнати важливість молока та роль, яку воно відіграє у нашому світі. Крім того, цей день також був створений для того, щоб зосередитись на молочній галузі та розкрити різні заходи, пов’язані з нею. Насправді молочна промисловість підтримує існування приблизно 1 мільярда людей у ​​всьому світі! 

Беручи до уваги той факт, що понад шість мільярдів людей у ​​всьому світі споживають молоко та молочні продукти, не дивно, що потрібно було відзначити цей здоровий, смачний напій!
Молоко багате кальцієм, мінералом, який сприяє здоров’ю зубів і кісток і звичайно, молоко доступне не тільки для пиття. Це важливий інгредієнт для молочних продуктів, таких як масло, вершки, морозиво та сир. Молоко також можна знайти як інгредієнт, що використовується в інших видах їжі, таких як хліб, тістечка, крупи, десерти та багато іншого.

У більшості людей молоко є невід’ємною частиною повсякденного життя, і навколо нього також обертається ціла галузь.