Анлрій Табалов: Болгарія готова розширювати торгівлю з українськими виробниками молочної продукції

Болгарія готова розширювати торгівлю з українськими виробниками молочної продукції. Це перспективний для України ринок, тому дуже важливо розвивати співпрацю на рівні бізнес-асоціацій між нашими країнами.

Для цього як голова Євроінтеграційного комітету СМПУ взяв участь у бізнес-форумі, який 25 квітня проходив у Софії. Організували захід Торгово-промислові палати України та Болгарії, зібравши разом понад 150 представників українських та болгарських компаній, дипломатів та урядовців.

Болгарський ринок молочних товарів ще має потенціал для зростання, і для нас він може бути дуже перспективним. У той час, коли Польща не дуже рада молочній продукції з України, Болгарія готова працювати з нашими виробниками. А це податки, робочі місця, це валютна виручка, яка приходить в Україну.

Тому був радий долучитись до бізнес-форуму як представник галузі. Такі події дуже важливі для української молочної індустрії, для просування концепції інвестування в українське виробництво та ширшого представлення молочної продукції на ринках ЄС.

fb