Astarta-Kyiv – у топ-20 найефективніших агрокомпаній України

Ззгідно з рейтингом Forbes Ukraine, агропромхолдинг Astarta-Kyiv увійшов у топ-20 найефективніших агрокомпаній України у 2023 році

Про це йдеться на Facesook-сторінці підприємства.

Це перший подібний рейтинг Forbes Ukraine, дослідження для якого провели спільно з YouControl та Київською школою економіки. Для оцінки ефективності компаній використано DEA метод, який, враховуючи найкращі практики, показує, наскільки ефективно підприємство використовує ресурси порівняно з конкурентами.

“Аналізуючи показники діяльності Астарти у рослинництві, цукровому виробництві, молочному тваринництві та виробництві соєвих продуктів, видання відзначило і інноваційний фокус компанії – it-проєкт AgriChain, який Астарта розвиває останні шість років. Цей цифровий інструмент дозволяє підвищити прозорість та ефективність агровиробництва” – йдеться у повідомленні.

Якою буде Астарта за п’ять років? «Очікуємо органічне зростання у два рази. Проте головна мета – зробити компанію життєстійкою, передбачуваною для інвесторів та суспільства», – цитує видання Viktor Ivanchyk.