“Астарта-Київ” – у рейтингу найкращих роботодавців України 2023

Агропромхолдинг “Астарта-Київ” увійшов до рейтингу «Дефіцит кадрів диктує умови. Рейтинг найкращих роботодавців України 2023» в галузі «агропромисловість». Про це повідомляє “Фокус”.

Незважаючи на умови повномасштабної війни Астарта, як соціально відповідальна компанія, продовжує розвивати своїх людей, навчати їх та підтримувати.

У 2023 році Фокус виділив 10 галузей, що становлять основу економіки України. Далі в межах кожної галузі бкло відібрано від п’яти до восьми великих гравців — компаній, які мають всеукраїнське охоплення та де працевлаштовано від 400 і більше людей. 

На підсумкову оцінку експертів впливали такі показники: офіційне працевлаштування, середній рівень заробітної плати, можливості для кар’єрного зростання, наявність тренінгів і навчання, програм стажувань для студентів, співпраця з вишами, відгуки працівників щодо задоволеності роботою у конкретній компанії. Також одним із важливих параметрів, на який ми просили експерта звернути увагу, у 2023 році стала підтримка співробітників під час війни, а також надання працівникам можливості дистанційної роботи та допомога у релокації.