Безлактозна лінійка від молочної компанії “Галичина”

Молочна компанія «Галичина» розширює асортимент продукції безлактозною лінійкою

Молочна компанія «Галичина» врахувала потреби споживачів з лактозною непереносимістю та розширила асортимент ТМ «Галичина» безлактозною лінійкою. Серед нових продуктів: безлактозні питний та густий йогурти без цукру та вперше на українському ринку з’явиться безлактозне пастеризоване молоко.

«Компанія отримувала запити від лояльних споживачів щодо потреб безлактозної продукції. Тож ми пішли назустріч і випустили безлактозні питний 2,2% та густий 3% йогурти без цукру, безлактозне пастеризоване молоко 2,5%. Зокрема, вперше на українському ринку молочних продуктів з’явиться пастеризоване безлактозне молоко. До цього часу на ринку було представлене лише ультрапастеризоване молоко, – розповідає директор з маркетингу молочної компанії «Галичина» Оксана Андрушків. – Безлактозну продукцію виготовлятимуть із молока найвищої якості, яке ми отримуємо з фермерських господарств».

Склад безлактозної молочної продукції має лише одну відмінність від звичайної – до нього додається фермент лактаза. За допомогою цього компоненту люди з лактозною непереносимістю можуть смакувати молочними продуктами і не відчувати жодного дискомфорту. Зважаючи на те, що непереносимість лактози — це відсутність або нестача лактази, цей фермент просто додають до продукції. Тож у цьому продукті вже розщеплений молочний цукор. 

Вміст лактози після цього методу у продуктах ТМ «Галичина» не більше 0,01%.