Безлактозне масло БІЛО: компанія БІАГР випустила новинку на український молочний ринок

Білоцерківська агропромислова група активно розширює лінійку вершкового масла. Лише кілька місяців тому компанія БІАГР випустила на український ринок солоне масло 80% БІЛО. І знову оголосила про новинку.  Незабаром на полицях супермаркетів з’явиться безлактозне солодковершкове масло БІЛО 72,6% 180 г.

Безлактозне масло БІЛО – знахідка для людей, які люблять вершкове масло, але не сприймають лактозу. Під час виробництва розщеплюємо її, тож безлактозне масло БІЛО можуть смакувати всі. Новинка, як і вся лінійка вершкового масла БІЛО, виготовлена з пастеризованих коров’ячих вершків. Молочні продукти БІЛО – з молока вищого та екстра ґатунків з власних молочних комплексів, а також з автоматизованих фермерських господарств, – зазначає директор БІАГР Роман Коваленко. 

Дизайн безлактозного масла БІЛО доповнює лінійку – мінімалістичний з вершковими хвилями.

– Враховуємо запити наших споживачів, тож тепер у бренду БІЛО є солодковершкове масло на будь-який смак, для будь-якого моменту життя.

У лінійці БІЛО – солодковершкове масло селянське 72,6, масло екстра 82%, солоне масло 80% та безлактозне масло 72,6%. Наші молочні продукти БІЛО зарядять енергією для всіх справ, перемог. Все буде Україна, – ділиться генеральна директорка компанії «Білоцерківська агропромислова група» Оксана Кордубан.

Довідково:

«БІЛО» — це український бренд молочних продуктів компанії БІАГР, що виготовляє натуральні та смачні БІЛІ продукти: кисломолочні сири, солодковершкове масло, крем-сири Filladel та плавлені сири. Адже правильне харчування — це модно, сучасно та корисно. 

«Білоцерківська агропромислова група» — лідер українського молочного ринку у категоріях кисломолочних сирів та вершкового масла. Це компанія з 60-річною історією, знаходиться на Полтавщині. БІАГР керує кожним етапом виготовлення молочної продукції: має власні поля для посіву агрокультур, власні молочні комплекси, якісне молоко для виготовлення молочних продуктів  під брендами Білоцерківське, БІЛО, БІАГР. Продукція реалізується в Україні та країни ЄС.