Безлактозні молочні продукти – смачні та корисні

На полицях супермаркетів у відділі молочних продуктів можна зустріти молоко, кефір або сир з позначкою “безлактозний”. І це не маркетинговий хід, оскільки безлактозні продукти розв’язують проблему великої кількості людей, які страждають на непереносимість лактизи – нездатність засвоювати лактозу (її ще називають молочним цукром), основний вуглевод у молочних продуктах. Це спричинено зниженим виробленням ферменту лактази у кишківнику.

Раніше повне виключення молочних та кисломолочних продуктів з раціону для людей з непереносимістю лактози була необхідністю. Зараз світові та українські виробники працюють над асортиментом молочної продукції, щоб задовольнити потреби усіх споживачів й зробити харчування без обмежень корисним та смачним.

Щоб зробити молоко та інші продукти на його основі безлактозними, до нього додають фермент – лактазу, який розщеплює лактозу. В іншому етапи виробництва товарів залишаються незмінними. За ступенем корисності такі продукти ідентичні звичайним молочним продуктам. Вони містять ті ж вітаміни й мікроелементи.

Дбаючи про здоров’я усіх буз винятку любителів молочної продукції, молочні підприємства Спілки молочних підприємств України успішно випускають безлактозну продукцію, яка користується попитом  і любов’ю споживачів.

У торгівельних мережах широко представлені пастеризоване молоко, кефір, питний та густий йогурти, сиркові десерти, сметана та вершкове масло від таких знаних торгових марок як «Галичина», «Волошкове поле», «Люстдорф», «Молокія», Одеський гормолзавод №1, «Оргвнік мілк», «Яготинське».

Тож завдяки розвитку технологій вже не потрібно відмовлятися від корисних молочних продуктів – джерела кальцію та протеїну.