БІЛО : як вдалося запустити бренд з нуля під час карантину

Протягом останніх років молочна галузь України знаходиться в досить глибокій кризі: скорочується загальне виробництво молока, все менше надходить молока на переробку. За даними об’єднання «Спілка молочних підприємств України», за перші шість місяців 2021 року в Україні вироблено молока на 5,6% менше, ніж за цей же період торік, натомість зростає імпорт молочної продукції.

Проте для декого криза — лише стимул для подальшої роботи. Як приклад, компанія «Білоцерківська агропромислова група» з Полтавщини створила новий бренд молочної продукції БІЛО.

«Білоцерківська агропромислова група» вже багато років експортує продукцію за кордон. Сухе молоко та масло знають та смакують у понад 70 країнах світу. І на національному ринку компанія теж серед лідерів.

За результатами 2020 року компанія опинилася у трійці кращих серед українських виробників кисломолочного сиру. А також — у п’ятірці серед виробників солодковершкового масла.

Навесні 2021 року компанія заявила про новий сир БІЛО у мінімалістичних упаковках. А кілька місяців тому на полицях супермаркетів з’явилося біло-барвінкове масло. На черзі — запуск новинок.