Домогосподарствам-виробникам молока потрібна державна підтримка

Представники Об’єднання «Спілка молочних підприємств України» взяли участь у засіданні Робочої групи з питань розвитку молочної галузі при Мінагрополітики.

Для багатьох сільських мешканців реалізація молока є чи не єдиним джерелом доходу. До того ж, це молоко зараз потрібно переробній промисловості. В результаті ворожих обстрілів знищено низку тваринницьких комплексів, що негативно позначилося на обсязі молока-сировини, що виробляється в країні.

СМПУ вважає, що зважаючи на ситуацію, що склалася, для сільських домогосподарств необхідно створити умови, які б заохочували людей до утримання корів.

Одним із необхідних для цього заходів є внесення змін до Наказу Мінагрополітики “Про затвердження Вимог до безпечності та якості молока і молочних продуктів” No 118 від 12.03.2019, зокрема в частині відтермінування початку дії Вимог до молока-сировини, що виробляється господарствами населення. Це дозволить заводам збільшити обсяги приймання такого молока.

СМПУ буде добиватися кращих умов для сільських домогосподарств-виробників молока і закликає Уряд підтримати цю ініціативу.