ДП «Ружин-молоко»

 Ружинський маслозавод почав свою роботу навесні 1936 року. Через десятиліття успішної діяльності, на підприємстві була проведена реконструкція – збільшені виробничі площі, поставлено більш потужне і високопродуктивне обладнання. Асортимент продукції вже тоді став досить широким.

Завод постійно нарощував обсяги виробництва, сучасне обладнання дозволяло переробляти до 120 тонн молока в добу. У 1989 році для більш повного використання вторинної сировини був введений в дію цех з виробництва сухого знежиреного молока.

Зараз потужності підприємства з переробки молока становлять близько 150 т на добу, що дозволяє виробляти щомісяця 1000-1300 тонн готової продукції. Збір молочної сировини здійснюється в Житомирській області через розвинену заготівельну мережу.

Сьогодні Асортимент продукції досить різноманітний і включає у велику кількість видів молочної продукції (масло вершкове, спреди, сухе молоко, сгущѐнное молоко, сметана, сир і м’які сири тощо). З 2012 року підприємство є одним з найбільших експортерів своєї продукції у країни ближнього і далекого зарубіжжя.

Основними видами продукції на експорт є:

  • масло вершкове
  • спред
  • сухе молоко
  • згущене молоко з цукром
  • сир
  • сметана

Підприємство має сертифікати системи управління якістю та безпечністю харчової продукції (Hazard Analysis and Critical Control

Point, HACCP, 2019г) для виробництва сухого молока і вершкового масла. Щорічно підприємство проходить сертифікацію відповідності вимогам ISO 22000: 2005.