ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР МК “ВОЛОШКОВЕ ПОЛЕ” Андрій Табалов: Щоб повернути Україні лідерські позиції на світовому ринку молока, необхідно збільшити виробництво молочної сировини

Для того, щоб повернути Україні лідерські позиції на світовому ринку молока, насамперед необхідно збільшити виробництво молочної сировини.

На цьому наголосив під час свого виступу на конференції MilkyForum 4 червня в Києві.

Тому молочна компанія «Волошкове поле» планує найближчим часом розвивати напрямок власного виробництва сировини для наших підприємств. І вже почала будівництво пілотного проекту молочної ферми, яку ми плануємо запустити цього року.

Якісна молочна сировина – це дуже важливий, якщо не сказати, ключовий компонент для молочної галузі, від якого залежать і ціни на кінцевий продукт. Коли буде достатньо молочної сировини, тоді і ціна на неї врегулюється сама собою. Це закони ринку – чим більша пропозиція, тим нижча ціна.

Дуже важливо, щоб цей підхід був застосований і на рівні держави. Наприклад, шляхом запровадження урядових програм, орієнтованих на розвиток молочного скотарства, відродження молочних ферм, як великих, так і маленьких, сімейних.

А щоб переробні підприємства вдосконалювали своє виробництво, зрівнялись своїми потужностями з європейськими країнами, потрібен стабільний економічний клімат та інвестиції. Тому наше головне завдання на сьогодні – протриматись, вистояти в складних умовах війни та збільшувати обсяги виробництва молочної сировини.

fb