Генеральним директором “Яготинського маслозаводу” призначено Сергія Косяченка

На своїй сторінці у  Facebook, Сергій Вовченко повідомив, що представив колективу нового Генерального директора:

“Сьогодні провів нараду з керівним складом та представниками підрозділів нашого Яготинського маслозаводу. Розповів про стан справ у холдингу, про плани на майбутнє.

Головною ж темою зустрічі було інше — представив колективу нового Генерального директора підприємства Сергія Косяченка. Сергій народився і виріс в Яготині. Після інституту прийшов на маслозавод, пройшов шлях від економіста до заступника директора. Потім, в 2011 р., ми довірили йому очолити будівництво Заводу дитячого харчування в Згурівці. За один рік завод був побудований, а вже протягом наступного року продукція підприємства, очолюваного молодим керівником, завоювала 25% українського ринку. На початку 2014 року ми направили Сергія директором нашого сирзаводу в Баштанці, де він також оправдав довіру акціонерів.

Тепер перед ним стоять нові амбітні завдання і непрості виклики на чолі заводу-флагмана Молочного альянсу. Підприємство невпинно розвивається. Протягом місяця необхідно запустити в дію новий потужний цех кисломолочної продукції, розпочати виробництво принципово нових продуктів, здати в експлуатацію сучасні очисні споруди…

А ще разом з колективом привітали з 65-річчям О.О. Сіренка (Сіренко О.О.), подякували йому за його невтомну і плідну багаторічну роботу на чолі Яготинського маслозаводу (а пропрацював він на заводі 31 рік). Саме з його іменем усі пов‘язують успіхи та перемоги колективу. Відтепер Олександр Олександрович працюватиме в складі Ради директорів Молочного альянсу на посаді директора з виробництва та якості.

Отже, рухаємось вперед!”