ГК «Молочний альянс» реалізувала другий гуманітарний транш

Група компаній «Молочний альянс» разом із компанією Tetra Pak продовжили соціальну програму, направлену на підтримку українців, які постраждали внаслідок повномасштабної війни з росією.

200 тонн молока ультрапастеризованого ТМ «Яготинське» 2,6% було виготовлено на Філії ТДВ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» і передано як гуманітарну допомогу. Другий гуманітарний транш було реалізовано у липні-серпні 2022 року. Молоко передавали населенню через партнерські благодійні фонди, благодійні організації та громадські організації.

«Харків, Миколаїв, Нікополь, деокуповані населені пункти Харківської та Херсонської областей… Цього разу за допомогою партнерів-волонтерів нам вдалось довезти молоко до найбільш «гарячих» точок України. Також партнери допомогли нам передати молоко і воїнам на передову. Для нас було важливо, щоб продукцію отримали якомога більше людей, які наразі її потребують», – розповіла PR-менеджер ГК «Молочний альянс» Світлана Хіноцька.

Перший гуманітарний транш ГК «Молочний альянс» спільно з компанією Tetra Pak реалізували у травні-червні поточного року. Тоді через партнерські благодійні й громадські організації було роздано 100 тонн молока ультрапастеризованого ТМ «Яготинське» і 100 тонн ультрапастеризованого молока ТМ «Яготинське для дітей».