КОМІТЕТ З ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ СМПУ

Комітет з Євроінтеграції СМПУ – це площадка для консолідації української молочної галузі який покликаний обєднати бізнес та професійні обʼєднання на шляху до спільного ринку ЄС.

Метою Комітету з є сприяння гармонізації українського законодавства з європейськими стандартами у сфері виробництва та обігу молочної продукції, а також стимулювання розвитку експорту української молочної продукції на зовнішні ринки.

Комітет відкритий до співпраці з державними інституціями, асоціаціями, торговими палатами, посольствами, міжнародними програмами які поділяють цілі комітету і готові робити свій внесок в їх досягнення. 

Александер Антон, генеральний секретар Європейської молочної асоціації (EDA), у своєму вітальному слові до українського бізнесу:

“Дозвольте мені сьогодні бути дуже чітким: українська молочна галузь є частиною нашої європейської лактосфери!” 🇺🇦 🤝 🇪🇺

Безперешкодна торгівля

cприяння усуненню технічних та торговельних бар'єрів для торгівлі молочною продукцією між Україною та ЄС

Конкурентоспроможність

підвищення конкурентоспроможності української молочної продукції на зовнішніх ринках

Інвестиції

залучення інвестицій у розвиток української молочної галузі

Законодавство

моніторинг змін в законодавстві ЄС у сфері молочної галузі та розробка пропозицій щодо гармонізації українського законодавства з європейськими стандартами

УЧАСНИКИ КОМІТЕТУ

e-s-photo
Єлизавета Святківська

Координатор комітету з Євроінтеграції СМПУ
e.svyatkivska@uadairy.com

© 2001-2024. Спілка молочних підприємств України. При використанні матеріалів сайту посилання на нашу Спілку обов’язкове.