Компанії СМПУ – учасники Gulfood

Спілка молочних підприємств України активно працює над розвитком експорту українських молочних продуктів, зокрема шляхом участі у міжнародних ярмарках та виставках.

Цього тижня в Дубаї проходить найбільша в світі щорічна виставка продуктів харчування та напоїв Gulfood 2024, участь в якій надає великі можливості для встановлення ділових контактів, пошуку нових шляхів розвитку та зростання бізнесу у галузі виробництва продуктів харчування, представлення своєї продукції та вивчення очікувань клієнтів. Ця виставка щороку збирає понад 100 тис. відвідувачів зі 182 країн світу.

Цього року вітчизняну молочну продукцію на Gulfood представляють Андрушівський маслосирзавод, Волошкове поле, Ічнянський молочноконсервний комбінат, Молочний Альянс, Рошен, Рудь, Терра Фуд та Укрпродукт.

Перемога – це симбіоз успіхів на фронті та в економіці, зокрема в зовнішній торгівлі та залученні інвестицій. Тому СМПУ також активно працює на заході для укріплення міжнародних звʼязків та налагодження контактів з потенційними покупцями української молочної продукції.