КОНКУРС ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ #ДЕНЬ_ШКІЛЬНОГО_МОЛОКА_2023

З нагоди Всесвітнього дня шкільного молока «World School Milk Day», який у 2023 році відзначається 27 вересня, стартує конкурс #День_шкільного_молока_2023 для закладів освіти України про користь молока та молочних продуктів. 

Всесвітній день шкільного молока «World School Milk Day» набув статусу міжнародного свята у 2000 році та сьогодні відзначається за підтримки ФАО (Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН).

Відтоді остання середа вересня – це ще один день, який покликаний привертати увагу громадськості до важливості вживання молока та молочних продуктів для зміцнення здоров’я молодого покоління, формування у дітей шкільного віку усвідомленого ставлення до здорового харчування і сприяння регулярному забезпеченню школярів молоком як додатковим харчуванням.

В Україні вже вдруге відзначатиметься Всесвітній день шкільного молока. Ця ініціатива об’єднує низку партнерів, що вкотре оголошують конкурс – цьогоріч для навчальних закладів! 

Конкурс триває з 1 вересня до 27 вересня включно, 9 жовтня будуть оголошені переможці на офіційній сторінці організаторів у фейсбуку. Переможцями стануть три навчальні заклади, які отримають обладнання для потреб навчального закладу, а також молочну продукцію від партнерів, як мотивацію для найактивніших учасників.

Загальний призовий фонд – 150 тисяч гривень!  

Конкурс проводиться компаніями Молочний альянс, Molokia, Loostdorf, КАНІВ, КЛУБ СИРУ та Astarta-Kyiv за підтримки Швейцарії в рамках Quality FOOD Trade Program.

Детальніше про умови участі в конкурсах на сторінці організаторів: https://www.facebook.com