«Куликівське молоко» проведе модернізацію за рахунок іноземних грантів

ПрАТ «Куликівське молоко» можна вважати яскравим прикладом співпраці приватного бізнесу та міжнародних грантодавців. Так, підприємство планує провести енергетичну модернізацію за рахунок міжнародних грантів. Це і потужний генератор для сир заводу, і модернізація котелень для зменшення споживання газу, і, власне, заміна котлів.

Якщо більшість молокопереробних підприємств зараз думає про те, щоб вижити ПрАТ «Куликівське молоко» працює в напрямку розвитку.

“Незабаром зменшиться кількість молока і ми плануємо провести модернізацію. Ставимо на паузу виробництво сухого молока і модернізуємо котельні”, – пояснив співвласник і голова наглядової ради молокопереробного підприємства Анатолій Дідур. – На сирному виробництві ми взагалі хочемо відійти від споживання природного газу.

За словами Анатолія Дідура, гранти – це кошти європейців та американців, а вони свої гроші куди завгодно не розкидають.

«У нашому випадку не було б щастя, та нещастя допомогло, адже для Чернігівщини, Київщини та Сумщини є багато іноземних програм на підтримку бізнесу. І тут не варто думати про те, що потрібен спеціаліст, а треба шукати можливості і мати бажання розвиватись», – каже співвласник «Куликівського молока».
Анатолій Дідур порахував, що за рахунок модернізації зменшиться собівартість продукції, а отже вона стане ще більш конкурентною. До того ж «Куликівське молоко» планує зайти ще в один сегмент, однак для цього треба ставити нову лінію.

«Не хочу завчасно загадувати, краще хай це буде сюрпризом для наших споживачів», – резюмував голова наглядової ради ПрАТ «Куликівське молоко».

Географія реалізація продукції «Куликівського молока» є досить широкою. Підприємство щільно працює по Чернігівській області, частково в Сумській та Київській областях, а через дистриб’юторів реалізує товар на Схід та Південь нашої держави. 

Джерело: cntime.cn.ua