ПрАТ «Куликівське молоко» можна вважати яскравим прикладом співпраці приватного бізнесу та міжнародних грантодавців. Так, підприємство планує провести енергетичну модернізацію за рахунок міжнародних грантів. Це і потужний генератор для сир заводу, і модернізація котелень для зменшення споживання газу, і, власне, заміна котлів.
Якщо більшість молокопереробних підприємств зараз думає про те, щоб вижити ПрАТ «Куликівське молоко» працює в напрямку розвитку.
“Незабаром зменшиться кількість молока і ми плануємо провести модернізацію. Ставимо на паузу виробництво сухого молока і модернізуємо котельні”, – пояснив співвласник і голова наглядової ради молокопереробного підприємства Анатолій Дідур. – На сирному виробництві ми взагалі хочемо відійти від споживання природного газу.
За словами Анатолія Дідура, гранти – це кошти європейців та американців, а вони свої гроші куди завгодно не розкидають.
«У нашому випадку не було б щастя, та нещастя допомогло, адже для Чернігівщини, Київщини та Сумщини є багато іноземних програм на підтримку бізнесу. І тут не варто думати про те, що потрібен спеціаліст, а треба шукати можливості і мати бажання розвиватись», – каже співвласник «Куликівського молока».
Анатолій Дідур порахував, що за рахунок модернізації зменшиться собівартість продукції, а отже вона стане ще більш конкурентною. До того ж «Куликівське молоко» планує зайти ще в один сегмент, однак для цього треба ставити нову лінію.
«Не хочу завчасно загадувати, краще хай це буде сюрпризом для наших споживачів», – резюмував голова наглядової ради ПрАТ «Куликівське молоко».
Географія реалізація продукції «Куликівського молока» є досить широкою. Підприємство щільно працює по Чернігівській області, частково в Сумській та Київській областях, а через дистриб’юторів реалізує товар на Схід та Південь нашої держави.
Джерело: cntime.cn.ua