«Молочний альянс» передав 200 тонн молока гуманітарної допомоги

Група компаній «Молочний альянс» разом із компанією Tetra Pak реалізували соціальну програму, направлену на підтримку українців, які постраждали внаслідок повномасштабної війни з росією.

100 тонн молока ультрапастеризованого ТМ «Яготинське» і 100 тонн ультрапастеризованого молока ТМ «Яготинське» для дітей» було виготовлено на Філії ТДВ «Яготинський маслозавод» «Яготинське для дітей» і передано в якості гуманітарної допомоги. Молоко передавали населенню через партнерські благодійні фонди, благодійні організації та громадські організації:

БО «МБФ» «Білий спас»

БО «Благодійний фонд розвитку країни Добрадія»

ГО «Спілка багатодітних родин «Берегиня»

ГО «СБС» «Щаслива»

Всеукраїнська БО «Український фонд допомоги»

БФ «Сильні люди»

БО «БФ Пан Фемілі»

ГО «Асоціація багатодітних родин «Перлина»

БО БФ «Київ волонтерський»

Харківська обласна ГО «Гольфстрім плюс»

Харківська обласна ГО «Правовий центр «Сприяння та розвиток»

БО «БФ «Серце фавору»

ГС «Академія харчування пацієнтів»

ГО «Я – покоління змін»

«За півтора місяці ми відвантажили 200 тонн молока, яке за допомогою волонтерів, було доставлене в різні куточки нашої країни. Ми дякуємо кожному, хто долучився до нашої доброї справи. Головне, що нам вдалось доставити молоко навіть в ті міста та села, які на той чи інший період, знаходились під обстрілами ворога. Окрема подяка волонтерам і партнерам, які везли нашу продукцію в небезпечні регіони, ризикуючи своїм життям. Ми – українці, і ми завжди готові підтримати один одного, якби тяжко кожному з нас не було», — розповіла PR-менеджер ГК «Молочний альянс» Світлана Хіноцька.

Група компаній «Молочний альянс» — українська компанія, головним пріоритетом в роботі якої є турбота про здоров’я своїх споживачів. Щорічно ГК «Молочний альянс» реалізує низку благодійних проектів: «Серце б’ється завдяки…» (спільна акція ТМ «Яготинське для дітей» і мережі супермаркетів «Фора»), «Більше ніж молоко» (спільна акція ТМ «Яготинське» і БФ «Таблеточки»). Також, щоквартально підприємства холдингу надають перерахування та продукцію на різноманітні благодійні та спонсорські проекти, допомагають ЗСУ та  сім’ям військових.