«Молочний альянс» продовжує підтримувати ЗСУ і українців

Підприємства ГК «Молочний альянс» у 2023 році на постійній основі продовжило реалізацію гуманітарних траншів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України, пацієнтів медичних закладів та національних закладів освіти, а також населення, що мешкає у прифронтових населених пунктах країни, тимчасово переміщених громадян країни та найбільш соціально вразливих категорій українців.

Про це повідомляє офіційний сайт компанії.

Зокрема, на потреби наших бійців у минулому році компанія придбала два джипи, автомобіль пікап Mitsubishi L200, два DJI Mavic 3Т. Окрім того, підприємства “Молочного альянсу” передали на потреби військових адміністрацій, військоматів і військових частин 7 автомобілів, 4 причепи та рефрижератор.

Партнери-волонтери протягом року допомагали доставляти і передавати молоко, кисломолочну продукцію, тверді й плавлені сири, які виготовили наші заводи, до:

  • Воїнів полку «Азов», 126 ОБР ТРО, Національної Гвардії України, низки військових частин;
  • Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь», Черкаського обласного клінічного госпіталю ветеранів війни, Охматдиту, Національного інституту раку, Товариства Червоного Хреста;
  • Лохвицької районної школи-інтернату, населення, що постраждало внаслідок підриву Каховської ГЕС;

Також компанія надала фінансово-матеріальну підтримку закладам дитячої соціокультурної сфери: Канівському дитячому волейбольному клубу, Яготинському будинку дитячої та юнацької творчості, Яготинській Федерації футболу, тощо.

ГК «Молочний альянс» продовжує підтримувати онкохворих діточок, реалізуючи щороку спільний благодійний проєкт ТМ «Яготинське» та БФ «Таблеточки» #Більшеніжмолоко. В минулому році, в рамках цієї благодійної ініціативи, нам вдалось підтримати 23 дитини, які ведуть боротьбу з нещадною хворобою.

Довідково:

Група компаній «Молочний альянс» об’єднує потужні підприємства з виробництва та реалізації основних видів молочної продукції.

До складу Групи входять підприємства з виробництва сирів, цільномолочної та кисломолочної продукції, підприємства зі збору та обробки молока та молочної продукції, а також компанії, які здійснюють реалізацію продукції в Україні та за кордоном. Два підприємства ГК Молочний Альянс мають дозвіл на експорт продукції до країн ЄС.

Продукція випускається під брендами «Пирятин», «Славія», «Яготинське», «Яготинське для дітей», «Златокрай» та «Молочний альянс».