Молочний бренд БІЛО запустив інноваційний сайт

Бренд змінює уявлення про молочну продукцію. Зробив відповідний сучасний та стильний сайт. БІЛО відмовився від звичних традиційних образів: корів,глечиків, сільських хатинок. Бренд об’єднує сучасні тренди з традиціями — їсти домашні та натуральні молочні продукти.

Адже правильне харчування — це модно та корисно, частина лайфстайлу.

Бренд БІЛО робить акцент на людях — своїх споживачах, яких і показує на своїй корпоративній вебсторінці. Позиціонує БІЛОпродукти, як корисний перекус посеред дня, який надасть енергію для насиченого ритму життя кожного: запланованих проєктів, подорожей та відпочинку.

Перекусити грудочками сиру БІЛО можна прямо за робочим столом, в авто чи по дорозі на тренування.

Запуск сайту був запланований на весну 2022 року, але його відтермінували у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну.

На сайті бренду БІЛО можна дізнатися про цінності бренду БІЛО, унікальність продукції та всі етапи виробництва: від догляду за коровами до доставки продукції БІЛО на полиці супермаркетів України.

Довідково: «БІЛО» — це бренд молочних продуктів компанії БІАГР, що виготовляє натуральні та смачні БІЛІ продукти: кисломолочні сири, солодковершковемасло, крем-сири Filladel Original і Filladel Chocolove та плавлені сири.

Адже правильне харчування — це модно, сучасно та корисно.

«Білоцерківська агропромислова група» — сучасний агропромисловийкомплекс замкнутого циклу з центральним офісом у селі Білоцерківка Полтавської області. Компанія займається різними напрямками сільського господарства, один з них — перероблення та виробництво молочних продуктів під брендами «Білоцерківське», «БІЛО», БІАГР.