На що слід звернути увагу виробникам молочних та кисломолочних продуктів у 2024 році?

Ринок харчової продукції стрімко розвивається, і з кожним роком зростають вимоги до виробників молочної продукції. Порівняно з минулими роками, споживачі віддають перевагу готовій кулінарії та швидким перекусам.⠀Розгляньмо смачні та здорові молочні перекуси, які підійдуть навіть тим, хто стикається з нетолерантністю до лактози

1️⃣ Молочні альтернативи. Замість традиційного молока, спробуйте напої на основі вівса, мигдалю, кокоса або сої. Вони не лише смачні, але й багаті різноманітними корисними речовинами.

2️⃣ Пробіотики в йогурті. Маєте нетолерантність лактози, але любите йогурт? Вибирайте йогурт на основі рослинних або лактозо-вільних культур, що теж можуть бути джерелом корисних пробіотиків.

3️⃣ Безлактозні сири. Вже зараз існує безліч видів сиру, що виготовляються без лактози. Вибирайте твердий або м’який сир, щоб задовольнити свої молочні бажання. Гарним рішенням для виробників стане індивідуальне пакування шматочків сиру, або сир нарізаний кубиком в зіп-упаковці, яку легко закрити та можна зберігати довше.

4️⃣ Сирки в шоколадній глазурі без лактози. Смачні сирки на основі рослинних інгредієнтів – це прекрасний вибір для перекусів, які не створюють дискомфорту через вміст лактози.

5️⃣ Йогурти без цукру з додаванням шматочків фруктів. Замість традиційного молочного десерту насолоджуйтеся йогуртом без цукру зі шматочками свіжих фруктів. Вони не тільки смачні, але і корисні для вашого організму.

Джерело: GVP