Напис «Зроблено в Україні» з’явиться на всій продукції ГК «Молочний альянс»

Незабаром напис «Зроблено в Україні» з’явиться на всій продукції ГК «Молочний альянс». За словами голови Наглядової ради групи компаній Сергія Вовченка, компанія прийняла рішення долучитися до програми, і вже розпочалася підготовка: провели аналіз залишків паковання продукції всіх торгових марок, спланували етапність оновлення знаком «Зроблено в Україні». 

«Від програми мають виграти всі! Економічний ефект ми вбачаємо у  збільшенні обсягів реалізації  нашої продукції. Адже на кожному етапі створення додаткової вартості — від виробництва сировини і до споживання продукту — фігурує український виробник, національна логістика, торгівля, склад, і це зростання вітчизняних виробників, підприємців, наповнення українського бюджету. Це робочі місця людей, відповідно, рівень їхніх доходів, добробуту сім’ї. Так ми заходимо на абсолютно нове коло споживання. Адже більше заробляючи, людина більше споживає, формуючи додатковий попит на якісні українські продукти» – цитує Сергія Вовченка agroportal.ua.

Як відомо, Уряд постановою від 23 лютого затвердив зображення торговельної марки для товарів, вироблених в Україні – “Зроблено в Україні”, ним безкоштовно зможе користуватися бізнес, громадські організації та держустанови.

У Міністерстві економіки відмічають, що програму вже підтримали десятки виробників, в яких відсоток повернення до бюджету сягає 70-80% — наприклад, бренди «Яготинське», «Молокія», «Верес», «М’ясовита», «Ятрань», «Рудь», «Рута», «Біосфера» та інші.