Новинка в лінійці кисломолочних продуктів від ТМ «Яготинське»

Новинку на ринку кисломолочних продуктів випустила торгова марка «Яготинське» — Айран з базиліком. Цей кисломолочний продукт виготовлений на коров’ячому молоці з додаванням молочнокислих бактерій і поєднанням заквашувальних мікроорганізмів, води, солі та базиліку.

Про це повідомляє ГК “Молочний альянс”.

«Жирність айрану з базиліком – 1,8%. Він має приємний аромат та ніжний смак. Спочатку він дає солодкуватий, а потім — солонуватий присмак з вираженим відтінком пікантного смаку наповнювача, яким є базилік. У цьому напої є подрібнені шматочки базиліка, що розподілені рівномірно по всій масі і надають йому легкого відтінку. Айран з базиліком несе в собі «вибух» смаку, і в цьому його унікальність, яку не мають жодні інші кисломолочні напої», — розповідає головний технолог Групи компаній «Молочний альянс» Наталія Васильєва.

Айран з базиліком від ТМ «Яготинське» є низькокалорійним напоєм, що чудово втамовує спрагу. Він смакує як окремо, так і до м’ясних страв та стрит-фуду. Айран легко засвоюється та добре впливає на стан шлунку і кишечника. На основі айрану можна робити смачні напої та готувати холодні супи.

Кисломолочний напій «Айран з базиліком» ТМ «Яготинський» випускається в двох форматах паковання: сімейному 850 грамів та для споживання «на ходу» — в ПЕТ пляшці 450 грамів.

Нагадаємо, сьогодні під ТМ «Яготинське» випускаються Айран 2% жиру та Айран з кропом 1,8% жиру в ПЕТ пляшці 450 грамів, а також Айран 2% жиру в ПЕТ пляшці 850 грамів.