Новинки від ТМ «Яготинське»: молоко «До кави» та молоко 1% в пакованні Tetra Fino

Добре відома в Україні торгова марка «Яготинське» розширює свій продуктовий портфель двома новинками: молоко коров’яче питне ультрапастеризоване 1% жиру та молоко коров’яче питне ультрапастеризоване «До кави» 2% жиру в пакованні Tetra Fino масою 900 грамів. Вони вироблятимуться на сучасному обладнанні, що встановлене на ТДВ «Яготинський маслозавод». У складі — якісне молоко вищого та екстра ґатунку.

Молоко «До кави» від ТМ «Яготинське» буде реалізовуватись і для закладів HoReCa,  і для роздрібної торгівлі. Обидві новинки, завдяки спеціальній технології виробництва та унікальному пакованню,  зберігатимуть всі корисні вітаміни та елементи, а до відкриття не потребують зберігання в  холодильнику.

Для довідки: ГК «Молочний альянс» об’єднує Пирятинський і Баштанський сирзаводи, Золотоніський маслоробний комбінат, Яготинський маслозавод, філію «Яготинське для дітей». Підприємства холдингу виробляють молочну продукцію під торговими марками ТМ «Пирятин», «Славія», «Яготинське» і «Яготинське для дітей», «Хопси» та ін.