«Оrganic Milk» – у топ-3 виробників органічних молочних продуктів

Цей рік видався непростим і для українських молочних господарств. Але вони зуміли не тільки зберегти поголів’я та виробничі потужності, але й створювали нові продукти, розширювали ринки збуту і навіть перемагали на міжнародних конкурсах.

Національний сертифікаційний орган у галузі органічної сертифікації «Органік Стандарт» завершив проєкт Organic 22 та визначив рейтинг українських брендів органічної продукції.

До топ-3 виробників органічних молочних продуктів увійшла, зокрема, торгова марка «Органік мілк», яка існує 8 років і належить ТОВ «Органік мілк» (Житомирська область). Завод став першим в Україні, на якому виробляється лише органічна молочна продукція. Компанія є однією з найбільших в Україні та Європі, яка займається органічним виробництвом. Мають повний цикл виробництва і забезпечують себе власною сировиною.

Виготовляють молоко, кефір, йогурт, масло, сметану, сир, сир кисломолочний — загалом бiльше 50 найменувань. ТМ представлена в усіх національних торгових мережах. Продукція давно експортується до Саудівської Аравії, ОАЕ та Йорданії. В грудні 2022 року розпочали експортувати широкий асортимент молочних продуктів до ЄС.