PepsiCo Україна здобула перемогу в номінації «HR воєнного часу» премії «HR-бренд Україна – 2022»

27 жовтня оголошено підсумки наймасштабнішої події HR-галузі в Україні – премії «HR-бренд Україна – 2022», яку вже дванадцятий рік поспіль проводить авторитетна міжнародна компанія grc.ua. Це щорічна, незалежна премія в Україні за найуспішніші проєкти в галузі управління людським капіталом, репутацією й іміджем компаній як працедавців.

Конкурс дозволяє простежити актуальні тенденції й почути нові ідеї на ринку праці, а також назвати найкращих. Цього року було представлено десятки актуальних HR-кейсів від провідних компаній України: практичний досвід, який довів ефективність і результативність для бізнесу в умовах нової недружньої реальності.

PepsiCo Україна отримала перемогу в номінації «HR воєнного часу» з проєктом «Ти не один з родиною PepsiCo». В номінації «HR воєнного часу» були представлені проєкти про переналаштування HR-функції в умовах війни, особливості комунікацій, турботу про працівників і їх підтримку, про адаптацію бізнесу й підтримку продуктивності команд. Проєкт «Ти не один із родиною PepsiCo» наглядно показав, що компанія завжди поруч та готова допомагати, особливо, в складні часи. Адже від початку воєнної агресії компанія сфокусувалася на підтримці співробітників і їхніх родин. Вона зупинила роботу всіх виробничих комплексів, щоб убезпечити своїх людей та дати їм можливість подбати про рідних.

З квітня PepsiCo Україна відновило виробництво на молочному заводі та забезпечує українських споживачів продукцією, а також підтримує роботою локальних постачальників молока та картоплі.