Переробні підприємства планують почати будівництво потужних молочних ферм

На фото зліва направо: Наталія Петрівська, виконавчий директор Українського фуд-ритейл альянсу, Андрій Табалов, генеральний директор МК “Волошкове поле”, Ганна Лавренюк, генеральна директорка АВМ, Валентин Запорощук, голова Наглядової ради ІМКК.

Попри воєнні дії та постійні обстріли українські аграрії продовжують працювати та розвивати свої підприємства.

Зокрема, Ічнянський молочно-консервний комбінат (IMKK) планує почати будівництво ферми для корів на 4 тис. голів. Про це під час XV Всеукраїнської конференції «Молочний бізнес — 2023» розповів голова Наглядової Ради ІМКК Валентин Запорощук, пише Latifundist.com.

«В планах будівництво великої ферми на 4 тис. голів дійного стада. Ми це планували і раніше, просто зараз більшими темпами хочемо це реалізувати, тим більше, що зараз є фінансові спонсори, які готові давати на це кошти. Тому що це переробка, у нас дешева сировина, мається на увазі зерно. Коли в нас запрацюють порти ми не знаємо і не думаємо, що війна закінчиться завтра, тому працюємо на тривалий процес, будемо інвестувати в сировину і в переробку», — розповів Валентин Запорощук.

Він зазначив, що компанія готує проєкт нового цеху переробки і нових видів продукту, які йтимуть на експорт.

Генеральний директор компанії «Волошкове поле» Андрій Табалов також розповів про плани на будівництво ферми.

«Наступного року плануємо збудувати нову ферму для європейських порід корів. Цей інвестиційний проєкт ще на стадії обговорення всередині компанії, але я впевнений, що зможу аргументувати доцільність проєкту перед керівництвом і спробуємо, бо це дуже актуально. Сировини молочної у нас не вистачає, особливо якісної», — зазначив Андрій Табалов.

kurkul.com, ІНФАГРО