Підприємці органічного та молочного секторів України будують нові експортні зв’язки на міжнародній виставці Anuga у Німеччині

У німецькому місті Кельн  з 7 по 11 жовтня 2023 року відбулась  одна з найбільших у світі міжнародних виставок харчових продуктів та напоїв Anuga 2023.

Національні стенди органічного та молочного секторів України були представлені дванадцятьма компаніями, Їх  участь у виставці стала можлива завдяки державній установі «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» в межах національного проєкту Дія.Бізнес,  під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України. Для обох секторів таке представництво на виставці Anuga  відбулося вперше.

Участь у виставці взяли також учасники Спілки молочних підприємств України “Волошкове поле”, Ічнянський молочно-консервний комбінат”, “Галичина”, РуМо”.

Валентин Запорощук (зліва), голова наглядової ради Ічнянського молочно-консервного комбінату

Крім цього, органічна продукція була представлена на виставковій площі Organic Supermarket в межах Anuga Organic 2023, а саме: олія соняшникова, сік яблучний, фруктове пюре, заморожені та сублімовані ягоди, ягідні пасти, волоські горіхи,  молоко, кисломолочні продукти, твердий сир, різноманітні крупи, пластівці, борошно та мед.

За 5 днів роботи на виставці українські виробники органічної та молочної продукції провели десятки B2В-зустрічей із потенційними покупцями, вивчали тенденції світових ринків, відвідували профільні заходи із ключовими стейкхолдерами харчової промисловості та інше.