ПрАТ «Чаплинський маслосирзавод»

01 липня 1960 року почав працювати завод по переробці молока – державне підприємство Чаплинський маслосирзавод Мінсільгоспроду УРСР, яке у теперішній час має назву “Приватне акціонерне товариство “Чаплинський маслосирзавод”.

За роки існування на підприємстві неодноразово здійснювались технічне переобладнання та реконструкція з метою збільшення потужностей та покращення якості виробленої продукції. Нині вся продукція заводу виробляється на сучасному обладнанні та у сучасній упаковці. Професійний склад фахівців та сучасне обладнання дають змогу виробляти якісну продукцію згідно вимог державних стандартів та технічних умов.

Особливих змін останнім часом зазнав асортимент сирів сичужних твердих, які посідають почесні місця у сонячному колі своїх співвітчизників.

Кожен вид продукції чаплинських сироварів має свою історію, свій шлях до набуття визнання серед споживачів. По всій Україні та далеко за її межами знають продукцію чаплинських заводчан, 2 це сири “Російський”, “Львівський”, “Чаплинський”, “Асканійський”, “Лановий”, “55”, “Костромський”, “Голландський”, “Лорд” та “Ідеал”.

В 2006-2007 роках на прилавках магазинів з´явилися нові види елітних сирів – “Гранд”, “Кардинал”, «Маасдамер», «Гран-Гурман». В 2011 році їх ряди поповнились сирами “Радомер”, “Карат”, “Марочний”.

Головне багатство заводу – це люди, завдяки старанності та майстерності яких, маємо продукцію високої якості. Ми вважаємо, що якість – це відповідальність кожного, починаючи з вищого керівництва, закінчуючи рядовим працівником.

Запорукою успіху товариства являється його постійний рух вперед і вивчення та освоєння всього нового, прогресивного.

ПрАТ “Чаплинський МСЗ” – є активним учасником по наданню благодійної допомоги обдарованим дітям, людям похилого віку, є спонсором дитячих команд боксерів та борців.