ПрАТ «Дубномолоко»

Сучасний завод-сироварня, розташований у місті Дубно, – це особливе місце, де натхнення експертів поєднується з новітніми технологіями та мистецтвом сироваріння. Сирний завод ПАТ «Дубномолоко», на якому виробляють унікальні сири КОМО, – одне з найпотужніших підприємств України. Завод має найсучасніше обладнання для виробництва твердих і плавлених сирів, усі етапи повністю автоматизовані та стандартизовані. Завдяки цьому підприємство щороку виготовляє понад 15 млн кг твердих сирів і 4 млн кг плавлених сирів за унікальними оригінальними рецептами. КОМО дотримується найвищих стандартів якості та має сертифікат відповідності міжнародному стандарту FSSC 22000.

КОМО – сучасний український бренд зі смачною, понад 10-річною історією. Завдяки натхненню та високому професіоналізму експертів, у лінійці КОМО з’явилися сири за власними рецептами – «Тенеро», «Фамілія», «Горіховий», «Гранде, «Кантрі». Споживачі високо оцінили нові смаки та за підсумками 2015 року ТМ КОМО отримала звання «Вибір року № 1». Сири КОМО любить, вибирає та рекомендує кожен 5-й споживач України!

2016 року КОМО створив нові ексклюзивні сири — «Пепенеро» та «Голдер». Розмаїття сирів КОМО надихає на кулінарну творчість в Україні, Казахстані, Росії, Молдові, Білорусії, збільшуючи території смачних емоцій.