ПрАТ «Первомайський МКК»

Первомайський молочноконсервний комбінат – один з найбільших підприємств з переробки молока в Україні. Комбінат був побудований в лютому 1956 року з проектною потужністю 20 млн. банок молочних консервів на рік.

На сьогоднішній день ПАТ « Первомайський МКК » входить до ТОР – 5 найбільших підприємств з виробництва молочних консервів.

Компанія вже кілька десятків років успішно працює на українському і зарубіжних ринках, спеціалізуючись на виробництві молочних консервів продукції з незбираного молока: твердих і м`яких сирів, сирних продуктів, згущеного молока, вершкого масла найвищого гатунку, а також молока.

Продукція відповідає стандартам якості. На підприємстві впроваджені система якості та система управління безпечністю харчових продуктів ISO 9001: 2008, HACCP, і має сертифікат кошерності HALAL. При цьому ми не стоїмо на місці, постійно розвиваючись і впроваджуючи інноваційні технології.

Крім України, продукція компанії присутня також на ринках США, Ізраїлю, Канади, Сирії, Іраку, ОАЕ, Узбекистану, Казахстану, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Молдови, Ткуркменістану тощо.