ПрАТ “Вімм-Білль-Данн Україна”(PEPSICO)

Історія компанії «ВБД» в Україні розпочалася з 2000-го року. У червні 2001-го року Київський міський молочний завод № 3 — одне з найбільших підприємств України з переробки молока — увійшов до складу компанії «Вімм-Білль-Данн». (Історія заводу бере початок у 1973-му році, коли він був введений в експлуатацію).

На даний момент компанія «ВБД» пропонує молочному ринку України широкий асортимент своїх молочних продуктів, забезпечуючи при цьому найвищу якість. І як результат, і мегаполіси, і невеликі міста, і ще менші населені пункти країни на прилавках магазинів мають весь необхідний ряд смачних, корисних молочних продуктів, які користуються попитом у молочному сегменті.

З грудня 2010-го року компанія «ВБД» приєдналася до міжнародної корпорації PepsiCo.

Якість — понад усе

Всі продукти компанії «ВБД» піддаються постійному контролю, мета якого — гарантувати їх безпеку та високу якість. Так, наприклад, в 2008-му році в Росії компанія отримала міжнародний сертифікат відповідності стандарту British Retailer Consortium (BRC), який визнається усіма торговими мережами в країнах ЄС. У цьому ж році в Києві була введена Система менед