ПрАТ ВІННИЦЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД “РОШЕН”

Вінницький молочний завод «ROSHEN» розпочав свою виробничу діяльність у червні 2014 року. Молокозавод є основним постачальником сировини для фабрик корпорації. 

 Виробляє різноманітну молочну продукцію, яка виготовляється з українського молока високої якості. За статистичними даними Української ради з питань експорту продовольства (UFEB) Вінницький молочний завод “Рошен” є другим за величиною українським експортером сухих молочних продуктів. Завод має можливість виробляти різноманітні якісні молочні продукти для комерційного використання, роздрібного продажу, сфери громадського харчування та експорту.

На сьогоднішній день підприємство виготовляє таку продукцію:

·        молоко сухе, молоко сухе знежирене, вершки сухі

·        молоко сухе карамелізоване

·        масло солодковершкове, пастеризовані вершки

·        молоко згущене з додаванням цукру

·        молочний жир та його фракції (олеїн та стеарин)

Потужність виробничих ліній дозволяє виробляти за добу до 50 т сухих молочних продуктів, до 30 т масла, до 10 т молочного жиру та до 75 т згущеного молока.

На підприємстві впроваджена система управління якістю та безпекою харчових продуктів відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 22000. У квітні 2016 року був отриманий сертифікат харчової безпеки FSSC-22000. У сертифікованій лабораторії підприємства здійснюється постійний контроль на відповідність продукції ДСТУ та міжнародним стандартам. Виготовлена продукція регулярно проходить сертифікацію на відповідність вимогам стандартів “Коsher” і “Halal”. Якість виготовленої продукції ретельно контролюється на усіх етапах виробничого процесу, починаючи з прийому молочної сировини і до тестового контролю готового продукту.