Представники бізнесу зустрілися з Президентом України

9 лютого відбулася зустріч представників бізнесу з Президентом України Володимиром Зеленським.

Спілку молочних підприємств України представляв Арсен Дідур, виконавчий директор СМПУ.

Президент поінформував присутніх стосовно геополітичної ситуації навколо України та запевнив, що ситуація під контролем.

«Багато країн світу є нашими друзями. Вважаю, що об’єднання зусиль країн Європейського Союзу, Сполучених Штатів, об’єднання стійкої позиції щодо підтримки України – дуже важливий сигнал», – сказав Володимир Зеленський.

Тож, як зазначив Глава держави, безпекове питання не повинне впливати на життєдіяльність країни. Президент наголосив: економічна ситуація в Україні сьогодні стабільна, що відбивається на зміцненні гривні.

«Головне завдання Президента й уряду країни – бізнес, економіка, інвестиційний клімат. Усі розуміють, який у нас сусід, але це не повинно впливати на економіку», – переконаний Володимир Зеленський.

Арсен Дідур звернув увагу Президента на вкрай складне становище молочної галузі, підприємства якої ще недавно знаходилися на межі закриття. Програма «дешевого газу» запроваджена в кінці року, за яку галузь вдячна, дала можливість трохи виправити становище. Але все одно залишається ціла низка питань, які потребують негайного вирішення.

 Одне з них, найважливіше на даний момент для всіх підприємств харчової галузі, є питання врегулювання відносин з торговими мережами. Напрацьований законопроект 6068-3, котрий враховує європейський досвід вирішення цього питання, зараз знаходиться у Верховній Раді і має шанси бути прийнятим.

Арсен Дідур звернувся до Президента з проханням тримати це питання під особистим контролем, адже продовольча безпека країни – це невід’ємна складова єдиного комплексу національної безпеки країни. Молочна галузь важлива ще й тому, що це мільйон робочих місць у виробництві молока, переробці та супутніх галузях.

Дорожня карта, напрацьована СМПУ щодо стратегії розвитку молочної галузі – як молочного скотарства, так і переробки, була вручена першому заступнику керівника Офісу Президента України Ростиславу Шурмі.