Приватне Акціонерне Товариство «Ічнянський молочно-консервний комбінат» (ПрАТ «ІМКК»)

«Ічнянський молочно-консервний комбінат» був побудований на базі «Ічнянського заводу продтоварів», який було засновано у 1958 році. Після розвалу Союзу підприємство, як і більшість колись провідних підприємств у державі – майже не працювало та прийшло до занепаду.Починаючи з 2006 року «Ічнянський завод продтоварів» виходить на новий виток розвитку – на підприємстві були розпочаті масштабні роботи по перепрофілюванню «Ічнянського заводу продтоварів» і почалося багатоетапне його реконструювання та повне переоснащення.


У процесі модернізації, підприємство було перейменовано в ВАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат».Результатом першої хвилі реконструкції, стало визнання Ічнянського молочно-консервного комбінату четвертим за обсягом виробництва на ринку молочної консервації. Також у 2007 році, підприємство пройшло та отримало сертифікацію за міжнародними стандартами «Системи управляння якості» ISSO 9001-2000 і розпочало експорт продукції в країни ближнього і далекого зарубіжжя.Варто відмітити, що результатом масштабного переоснащення та модернізації Ічнянського молочно – консервного комбінату стало визнання першим у розвитку серед молочно-консервних підприємств України у 2007-2008 роках.
2009 рік відзначився закінченням другого етапу реконструкції підприємства, що дозволило суттєво збільшити виробничі потужності консервного цеху. В цьому ж році «Ічнянський молочно-консервний комбінат» пройшов сертифікацію по системі управління безпечністю харчових продуктів, ДСТУ ISO 22000:2007 (HACCP). Сертифікація підприємства по міжнародній системі HACCP* відкрило нові можливості як на вітчизняному та й на міжнародному ринках.У 2011 році, після закінчення третього етапу реконструкції виробничих потужностей на підприємстві було проведено заміну юридичної форми на Публічне Акціонерне Товариство.У 2018 році було проведено заміну юридичної форми на Приватне Акціонерне Товариство.


Багаторічний досвід фахівців нашого підприємства доповнився сучасними можливостями та технологіями, залишивши вірність непорушному принципу – виробництво якісної продукції з традиційними і улюбленими смаками.