Rabobank прогнозує позитивний розвиток молочного ринку

Rabobank в черговому щоквартальному звіті зазначає, що молочний ринок очікує більш чітке і обнадійливе майбутнє в найближчі місяці. 
Про це повідомляє dairynews.ru. 

«За оцінкою аналітиків Rabobank, до середини року в усьому світі відбудеться повернення до звичних моделей споживчої поведінки. Експерти відзначають, що повернення буде не таким плавним як хотілося б, але стане одним з факторів, які підтримають ринок», — йдеться в повідомленні. 
Крім того, Rabobank прогнозує збільшення виробництва молока в топ-7 виробників молока в світі на 1,1% в 2021 році. Разом з тим, це на 1,6% менше динаміки зростання виробництва в 2020 році. Помірне скорочення пропозиції також стабілізує ринок.

«Короткостроково попит на імпорт молока в КНР підвищений, проте він знизиться в другій половині 2021 року. Ціни на молоко в КНР на внутрішньому ринку досягли піку і очікується їх подальше зниження», — додають у Rabobank. Слід зауважити, що на думку аналітиків, вакцинація, що триває, матиме позитивний вплив на ринки в усьому світі вже з середини року, що призведе до поступового відновлення економік.