“Радивилівмолоко” збільшує випуск продукції

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль побував у ТОВ «Радивилівмолоко», яке очолює депутат Рівненської обласної ради Анатолій Грисюк. Підприємство випускає продукцію під торговою маркою «Радимо».

За час повномасштабного вторгнення рф в Україну  “Радивилівмолоко” збільшило виробництво молочної продукції, а кількість робочих місць зросла на 80. Було встановлено нову лінію розливу молока в ПЕТ-пляшку, монтують сучасне потужне обладнання та готують нову форму упаковки — стакани. У них пакуватимуть йогурти та сметану. Розглядається можливість запуску лінії виробництва молока довготривалого зберігання, планується розширення лінії з виробництва твердого сиру.

Сире молоко на переробку привозять з Рівненщини, Вінниччини, Волині, Хмельниччини, Тернопільщини.

«Учергове переконуюсь, що ті програми підтримки тваринництва, які Рівненська облдержадміністрація запустила торік, дали свій результат. Кількість виробленого молока в області збільшується, а відтак і переробка зростає», — зазначив Віталій Коваль.

“Радивилівмолоко” підтвердило відповідність процесу виробництва молочних продуктів вимогам законодавства ЄС та отримало єврономер. Це дало змогу експортувати продукцію до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Литви, а також Молдови, Азербайджану, Марокко.

Торік “Радивилівмолоко” сплатило 87,9 мільйона гривень податків.

golos.com.ua