Щороку створювати 350 тисяч робочих місць

Такі плани уряду країни озвучив перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Олексій Любченко.

За його словами, це не абстракція, а конкретна задача. Створена для цього інвестиційна карта України вже проходить фінальну стадію наповнення змістом та конкретикою для подальшого узгодження.

«Області в розрізі територіальних громад розбивають ці завдання, заповнюють матрицю інвестиційними проєктами, які в них є або можуть бути. Ми бачимо обсяги інвестицій по кожній області, ми бачимо відповідальні міністерства. Там і «Велике будівництво», й інші проєкти, зокрема пов’язані з атомною енергетикою. 

Важливо бачити наповнення мети. Наразі ми цього не бачимо. Але це не страшно. За того ступеня децентралізації, яка в Україні здійснена, можливостей у регіонів досить багато» – зазначив Олексій Любченко. 

На переконання виконавчого директора Спілки молочних підприємств України Арсена Дідура, на першому етапі виконання цього плану потрібно не тільки створювати, але й зробити все можливе для збереження вже існуючих робочих місць.

Нині уряду необхідно співпрацювати з асоціаціями сільськогосподарських переробних підприємств, оскільки саме агропромисловий комплекс дає найбільшу кількість робочих місць в громадах і основний внесок до бюджетів усіх рівнів.

А отже, саме державна підтримка галузі сільського господарства дозволить досягти максимального ефекту у питанні створення робочих місць, озвучених віцепрем’єр-міністром – міністром економіки України.