СМПУ: Для безперебійного енергопостачання молокозаводів потрібні консолідовані зусилля влади

Країна-агресор продовжує масовані ракетні атаки об’єктів енергетичної інфраструктури, внаслідок яких пошкоджено обладнання магістральної мережі української енергосистеми одразу в кількох регіонах.

У деяких районах аварійно-відновлювальні роботи ускладнені через обстріли та виникнення нових пошкоджень.

Диспетчерський центр НЕК “Укренерго” надав операторам розподільчих мереж обсяги для застосування графіків аварійного відключення електропостачання для промислових та побутових споживачів в усіх регіонах України.

У цій ситуації молокозаводи опиняються перед вибором: через відключення енергопостачання ризикувати сотнями тонн молочної сировини, або припиняти її закупівлю. В останньому випадку величезна проблема виникне у партнерів, виробників молока, які будуть змушені позбуватися молочного стада …

Забезпечення безперебійного енергопостачання великих молокопереробних підприємств настільки масштабна проблема, що молокозаводам важко вирішити її самотужки.

Спілка молочних підприємств України звертається до обласних військових адміністрацій, Міністерства енергетики, Міністерства економіки та Міністерства аграрної політики та продовольства з проханням консолідувати зусилля для забезпечення безперебійним енергопостачанням молокозаводів України. Це дасть можливість утримати молочну галузь в робочому стані і гарантувати забезпечення населення молочними продуктами