СМПУ ініціює спільну боротьбу з тіньовою економікою

16 червня у Торгово-промисловій палаті України відбулася зустріч представників СМПУ та інших об’єднань харчової галузі з головою Антимонопольного комітету Ольгою Піщанською.

Обговорено питання поглиблення співпраці АМКУ та ТПП України задля покращення конкурентного середовища в Україні та сприяння у розвитку МСП.

Зокрема, йшлося про тіньовий бізнес, що створює проблеми для легальних підприємств харчової промисловості через реалізацію контрабанди та виробництво фальсифікату. Через недобросовісну конкуренцію та нечесні торговельні практики страждає саме бізнес, який веде діяльність легально, але вимушений працювати у важчих умовах через нечесні практики.

Виконавчий директор СМПУ Арсен Дідур продемонструвала учасникам зустрічі зразки фальсифікованого польського масла і контрабандного масла з білорусі.

СМПУ вважає, що у боротьбі з тіньовою економікою та тими негативними явищами, які вона породжує, тільки об’єднані зусилля відповідних відомств можуть дати реальний результат.

Тому СМПУ закликає найближчим часом провести спільну з Антимонопольним комітетом, ДПСС і поліцією нараду для визначення ефективних механізмів боротьби з нечесними торговельними практиками і фальсифікатом.