СМПУ обговорює можливості співпраці з колегами із Франції

Спілку молочних підприємств України відвідав Жан Лянот, радник з сільського господарства Посольства Франції в Україні. Він зустрівся з головою СМПУ Вадимом Чагаровським, виконавчим директором Арсеном Дідуром, координатором Євроінтеграційного комітету Єлизаветою Святківською та радником Євроінтеграційного комітету Максимом Фастєєвим.

В ході зустрічі обговорено низку питань, важливих для українських переробників молока: можливість прямої підтримки та забезпечення підприємств генераторами в умовах порушення енергопостачання. СМПУ також висловила зацікавленість у залученні французьких експертів до розробки Дорожньої карти євроінтеграції молочного сектору України та можливостях використання досвіду французьких колег у врегулюванні взаємовідносин постачальників молочної продукції з торговельними мережами.

Необхідність гармонізації українського законодавства в молочному секторі з європейським також була темою обговорення. Щодо зовнішньої торгівлі, то СМПУ розраховує на збереження та продовження поточного режиму вільної торгівлі молочною продукцією і підтримку європейських країн в цьому питанні.