СМПУ: Поширення бездоказових обвинувачень компаній у скоєнні економічних злочинів неприпустиме

Спілка молочних підприємств України не може не відгукнутися на повідомлення, поширені виданнями “Кореспондент” і “Європейська правда”, де інформація про фінансові зловживання компаній, які мали господарські відносини з однією з компаній СМПУ, подана упереджено і з викривленням фактів. В публікаціях згадуються конкретні бренди і прізвища, хоча на даний момент щодо згаданих компаній немає навіть судового рішення, яке б підтверджувало версію слідства.

Андрій Табалов

Андрій Табалов, власник ПрАТ “Юрія”, яке згадується в публікаціях, коментує ситуацію так: “Стаття, яка вийшла на сайті БЕБ і була розтиражована у ЗМІ, містить недостовірну інформацію, оскільки дане кримінальне провадження не стосується ні мене, ні членів моєї родини, ні ПрАТ Юрія. Воно взагалі було розпочато по факту зловживань посадових осіб податкової служби.

Справа у тому, що ПрАТ Юрія мала господарські відносини з сільськогосподарськими підприємствами, які, на думку слідства, мають ознаки фіктивності. Але виникає питання, чому у 2021 році держава, коли реєструвала податковий кредит по господарських операціях ПрАТ Юрія з цими підприємствами, ознак фіктивності в них не вбачала? Знову ж питання до податківців…
До самих сільськогосподарських підприємств ніякого стосунку не маю.”

СМПУ вважає, що безвідповідальний підхід наносить шкоду репутації молочної компанії, яка офіційно заявляє, що веде свій бізнес чесно і відповідально, незважаючи на важку економічну ситуацію та постійну дестабілізацію. Компанія не зупиняла свою роботу ні на день з моменту повномасштабного вторгнення та надавала підтримку і допомогу ЗСУ продукцією власного виробництва, дизельним паливом, спецобладнанням, екіпіровкою, тощо. Компанія постійно підтримує ТРО та благодійні організації, а також наших громадян, які постраждали від війни.

СМПУ підкреслює, що дії засобів масової інформації в цій ситуації неприпустимі. Своїми необдуманими публікацями вони завдають шкоди репутації компанії, яка шанована як колегами, так і споживачами її продукції.