СМПУ приєдналася до Всеукраїнської Мережі доброчесності та комплаєнсу

19 травня 2017 року Рада бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку і Організації економічного співробітництва та розвитку представила Всеукраїнську мережу доброчесності і комплаєнсу — нову ініціативу для бізнесу, який прагне працювати прозоро. Метою створення мережі є просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу. Компанії-учасники мережі погодилися підтримувати добру ділову репутацію та постійно удосконалювати власні стандарти доброчесності відповідно до кращих міжнародних практик.

Спілка молочних підприємств України вдячна за довіру і вважає за честь долучитись до складу учасників UNIC (Всеукраїнської Мережі доброчесності та комплаєнсу) і стати її невід’ємною частиною.

Ключовим завданням членів СМПУ є недопущення загроз для продовольчої безпеки країни в частині забезпечення молочною продукцією, вирішення проблем розвитку молочної галузі в Україні, захист інтересів учасників у взаємовідносинах із державними органами управління та органами місцевої влади, участь у розробці і реалізації програмних документів щодо розвитку молочної галузі та розробка пропозицій щодо вдосконалення нормативної бази.

В діяльності СМПУ питання прозорого ведення бізнесу, доброчесної конкуренції та протидії корупції є одними із ключових. Переконані: при підтримці команди UNIC, комплаєнс стане репутаційною візитівкою молочної галузі України.