СМПУ щиро вітає з Днем працівників сільського господарства!

Цього року День працівників сільського господарства відзначається в надзвичайних умовах, умовах війни. Ми, переробники молока, завжди цінували працю наших партнерів аграріїв, чия робота і в звичайних умовах потребувала самовідданості та вміння швидко реагувати на виклики. Для вирішення проблем, які постали з початком війни, знадобилися надзвичайні зусилля, які були під силу тільки героям. Тільки герої могли проводити посівну під обстрілами, збирати ворожу військову техніку та доставляти її в ЗСУ, допомагати нашій Армії та біженцям та збирати врожай на замінованих полях.

У перші тижні війни наші партнери аграрії шукали і знаходили способи довезти молоко до молокозаводів, які, у свою чергу, намагалися утримати виробництво в робочому стані. Адже зупинка означала б для споживачів відсутність молочних продуктів в магазинах, а для господарств – необхідність вирізати поголів’я через неможливість збуту молока. Ми разом утримали нашу молочну галузь.

У цей святковий день Спілка молочних підприємств України висловлює щиру подяку всім працівникам аграрного сектору, які своєю працею наближають нашу Перемогу над агресором.