СМПУ сприяє експорту молокопродукції

22 червня за участі представників Спілки молочних підприємств України  відбулося засідання Координаційної ради з питань логістики у сільському господарстві, утвореної постановою Кабінету Міністрів України № 427 від 9 квітня 2022 року.

Головою Ради призначено Міністра аграрної політики та продовольства України Миколу Сольського.

Рада є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів України, утвореним з метою опрацювання питань логістичного забезпечення функціонування транспорту та дорожнього господарства.

На нараді обговорено необхідність збільшення кількості ветеринарів з румунської і польської сторони, а також необхідність організації доставки сухого молока та сироватки залізницею до порту Ґданськ з дотриманням необхідних термінів доставки.

За результатами засідання прийнято рішення про опрацювання Держмитслужбою спільно з Міністерством інфраструктури можливостей скорочення  терміну переходу на польському та румунському кордонах до 2 днів. Також підготовлено звернення до Міністерства інфраструктури щодо зміни 45-денного терміну по перетину кордону водіями і призначено відповідальну особу від Укрзалізниці для формування потягу на 40-60 вагонів для перевезення молочної продукції.