СМПУ та польські галузеві організації звернулися до урядів Польщі та України

Сьогодні у Білостоці (Польща) розпочався ювілейний 20-й Міжнародний форум молочних кооперативів, який триватиме 20-21 вересня.

Форум є найбільшим заходом молочної галузі Центральної та Східної Європи, який вже протягом 20 років користується великим успіхом у представників галузі і державних організацій з усього світу.

У заході беруть участь Януш Войцеховський, Єврокомісар з питань сільського господарства, Роберт Телус, міністр сільського господарства та розвитку сільських територій Польщі, Пекка Песонен, генеральний секретар Copa-Cogeca, представники урядів та галузевих організацій багатьох країн.

Спілка молочних підприємств України представлена на форумі делегацією, до якої входять керівники та власники провідних молочних підприємств України. У перший день форуму відбулася зустріч делегації СМПУ та їх польських колег.

За підсумками зустрічі рийнято звернення, в якому висловлюється готовність підтримувати заходи урядів Польщі та України в процесі приєднання України до Європейського Союзу, так щоб розроблені умови членства сприяли створенню сучасного молочного сектору в Україні.