СМПУ вітає нових учасників!

ТОВ «Глобинський маслосирзавод» та ПрАТ «Вітмарк» стали учасниками Спілки молочних підприємств України. Таке рішення було прийнято на черговому засіданні Ради директорів СМПУ.

Глобинський маслосирзавод — відомий вітчизняний виробник молочної продукції, лауреат і переможець численних конкурсів, активний учасник всеукраїнських виставок, надійний партнер і багаторазовий спонсор культурних заходів.

Історія маслозаводу, яка починається з 1929 року, налічує цілу низку організаційно-технічних заходів, спрямованих на модернізацію виробництва. Сьогодні велика площа цехів і налагоджена схема роботи дозволяють заводу переробляти понад 150 тонн молока на добу, працюючи в таких напрямках, як:

  •    виробництво масла;
  •    виробництво сиру;
  •    виробництво казеїну.

Якість і корисні властивості продукції — пріоритет № 1, який втілюється у життя завдяки постійному вдосконаленню виробництва та найсуворішому контролю якості сировини та готових виробів.

Вітмарк — компанія, з великим досвідом виробництва дитячого харчування. Випускає молочні продукти для всієї родини, що виготовляються за стандартами дитячого харчування. Підприємство оснащене новим сучасним обладнанням. Ретельний контроль сировини та якості продукції відбувається на кожному з етапів виробництва.

Вітаємо нових учасників! Бажаємо успіху у виробничій діяльності, розраховуємо на активну участь в роботі СМПУ на благо молочної галузі України та наших споживачів.