СМПУ взяла участь у болгаро-українському бізнес-форумі

25 квітня в Софії відбувся болгаро-український бізнес-форум та низка двосторонніх зустрічей представників українського та болгарського бізнесу.

Мета заходів – розширити торгово-економічні зв’язки між двома державами та забезпечити передумови для розвитку нових контактів між підприємцями та компаніями з урахуванням складної та динамічної ситуації в Україні.

Захід організовано Торгово-Промисловою Палатою України у співпраці з посольством України в Республіці Болгарії, Торгово-промисловою палатою Болгарії та Інвестиційним агентством з підтримки малого та середнього бізнесу Болгарії.

В роботі форуму з української сторони взяли участь Юлія Свириденко, перший віце-премʼєр, міністр економіки України, Тарас Качка, торговий представник України, Генадій Чижиков, голова ТППУ, Віктор Канцурак, державний секретар Мінагрополітики України, Олеся Ілащук, Надзвичайний і Повноважний Посол у Болгарії та інші – представники українських компаній та асоціацій.

Молочна галузь України була представлена делегацією Спілки молочних підприємств України. Арсен Дідур, виконавчий директор СМПУ, виступив перед учасниками форуму зі зверненням.