СМПУ взяла участь у Dairy Policy Conference в Брюсселі

8 березня в Брюсселі відбулася конференція Європейської молочної асоціації (EDA), присвячена політиці в молочній галузі ЄС.

У заході взяли участь представники СМПУ Арсен Дідур та Валентин Запорощук.

У рамках заходу з керівництвом EDA було обговорено загальну ситуацію в галузі та поглиблення подальшої співпраці. СМПУ запропонувала своє бачення основних напрямків:

– ознайомлення з бізнес-моделями, які наші європейські колеги з переробки молока використовують для ведення свого бізнесу

 – пошук точок дотику, де досвід і переваги як українських, так і європейських професіоналів молочної галузі можуть принести користь обом сторонам

 – обмін інформацією та даними для виправдання взаємних очікувань щодо зближення позицій на шляху України до ЄС

 – встановлення більш тісних зв’язків між конкретними українськими молокозаводами та європейськими колегами, які шукають нові можливості для розвитку бізнесу та співпраці

СМПУ висловлює вдячність Джузеппе Амброзі, президенту EDA та Александру Антону, генеральному cекретарю EDA, за підтримку України і особливу увагу, проявлену до української делегації.

Президент EDA (Європейська молочна асоціація) Джузеппе Амброзі: «Ми, як європейці, ми, як європейська молочники, повністю підтримуємо Україну і наших українських молочних партнерів».

Українська молочна галузь має вже зараз, на шляху України до ЄС, готуватися до співпраці з європейськими колегами за правилами, за якими працює молочний ринок ЄС.