Світові варто відкрити ринки для українських продуктів переробки

Можливість просування української продукції з доданою вартістю на міжнародні ринки необхідно обговорити на рівні міністрів сільського господарства США, Канади, Австралії, Бразилії, Великої Британії, Аргентини та країн ЄС.

Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський під час онлайн зустрічі з міністром сільського, рибного та лісового господарства Австралії Мюрреєм Ваттом, повідомляє AgroPortal із посиланням на Мінагрополітики.

«Наразі зняті митні обмеження щодо експорту українського зерна. Але ми не можемо сказати те саме про продукти переробки. В кожної країни на різних ринках є свої обмеження. Якщо ми всі виступаємо за вільні ринки, то правильно буде надати Україні можливість постачати й продукти переробки, наприклад, м’ясо та інші», — зазначив Микола Сольський.

Він додав, що спільна позиція світових експортерів могла б позитивно вплинути на ринок. Мюррей Ватт висловив свою підтримку Україні та запевнив, що уряд Австралії зацікавлений у співпраці та сприянні подальшому економічному розвитку України.